Gianluigi Buffon, a Bajnokok Ligája-döntős Juventus kapusa a következő szezon végén befejezi pályafutását, ha az olasz futballcsapat nem nyeri meg a Bajnokok Ligáját.
"Ha a következő szezonban megnyerjük a BL-t, akkor nem az lesz az utolsó évem, mert utána szeretném elhódítani a klubvilágbajnoki trófeát is"
– mondta a nyolcszoros olasz bajnok játékos.
A 39 éves világbajnok kapus még nem nyert BL-t, pedig háromszor is (2003, 2015, 2017) döntözőtt a Juventus játékosaként.
Gianluigi Buffon 2001 óta 622 alkalommal lépett pályára a torinói csapat színeiben. (MTI)
Átigazolások
Vasas
Mezei aláírt
Hivatalossá vált, amit a Csakfoci a napokban előre jelzett: a Topolya 25 éves magyar középpályása, Mezei Szabolcs visszatért az NB I-be és a Vasasba igazolt - jelentette be most a klub.
ETO
Schön kérői
Több külföldi klub - köztük az angol Stoke City, az olasz Lecce és Modena, valamint a német Darmstadt - is csábítja Schön Szabolcsot, az ETO FC 11-szeres válogatott szélsőjét. (NSO)
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.