Az Olasz Kupa döntőjében a Juventus a második félidőben nyújtott pazar teljesítményével 4-0-ra legyőzte az AC Milant.
Az első félidőben némi fölényben játszott a Juventus, de mindkét csapat óvatosan futballozott, nem forogtak veszélyben a kapuk.
A második játékrész elején Dybalának volt két jó lövése, de Donnarumma mindkétszer bravúrral védett. Az 56. percben megszerezte a vezetést a Juventus: Pjanic szögletét követően Benatia fejelt 8 méterről a bal sarokba. A 61. percben már kettővel mentek a zebrák: Douglas Costa 18 méteres löketét Donnarumma bevédte. Nem sokkal később Mandzukic fejese kijött a kapusról, Benatia pedig közelről a hálóba vágta a labdát.
A 75. percben Pjanic sokadik veszélyes szögletét Kalinic csúsztatta a saját kapujába.
A Juventus zsinórban negyedszer nyerte meg az Olasz Kupát.
Juventus – AC Milan 4-0 (Benatia 56., 64., D. Costa 61., Kalinic 75. - öngól)
Átigazolások
Örményország
Örmény kapus jöhet az NB I-be
Suren Meliksetyan információja szerint többek között francia első- és másodosztályú, illetve magyar klubok is érdeklődnek a Pjunyik örmény válogatott kapusa, Henri Avagyan iránt.
Ferencváros
Naby Keita
"Ez a futball, sohasem tudhatjuk, mi történik. Semmi biztosat nem tudok most mondani, csak hogy szeretem ezt a csapatot" - Naby Keita kölcsönszerződése az év végén jár le a Fradinál. (Mandiner)
Ferencváros
Tóth Alex
Az új Juve-vezérigazgató, Damien Comolli átigazolási listáján a ferencvárosi Tóth Alex neve is ott szerepel - az olaszok is 15 millió eurós vételárról írnak. (Juventusnews24.com)