Fotó. inter.it
Ismét három meccsel támadjuk be a hétvégét. A www.tipplap.hu csapata – intelligens elemzőrendszere segítségével – felkészülten várja a találkozókat. Lássuk a triót!
Szombaton az Inter a Fiorentinát látja vendégül. A hazaiaknak nagyon kellenek a pontok, de nem lesz egyszerű dolguk. A violákban is benne van a gól, így az overt támadjuk be 1.6 fölötti szorzóért.
Vasárnap délután a Verona az Empoli vendége lesz. Két, szeszélyes együttes találkozik egymással, így kézenfekvő, hogy a gólváltásban látunk értéket 1.61-ért!
Vasárnap estére marad a bergamóiak bolognai vendégjátéka. A piros-kékeknek mostanság nem megy annyira, és bizony az Atalanta is értékes pontokat hullajtott el a Serie A-ban. Ma van egy olyan érzésünk, hogy mindkét védelem egyszer legalább kapitulál majd – erre az irodák 1,75-szörös pénzt kínálnak...
Sok sikert és kellemes pihenést kíván a www.tipplap.hu csapata!
Átigazolások
Légiósok
Fiatal kapus váltott
Maier Merse a portugál harmadosztályú A.D. Os Limianos új igazolása. A 19 éves fiatal kapus az SC Braga U23-as csapatától érkezett a klubhoz.
Légiósok
Pászka nyitott külföldre
A Csíkszeredát erősítő Pászka Lóránd így beszélt közeljövőjéről: "Szeretnék közel lenni a családomhoz, de ha a foci úgy adja, akkor nincs ellenemre a külföldi váltás sem." (fradi.hu)
Légiósok
Kovács céljai
Kovács Bendegúz következő célja, hogy az AZ második csapatában kezdő tudjon lenni, és minél többet eddzen a felnőttekkel. A hétvégén először került be az élvonalbeli együttes meccskeretébe. (NSO)