Fotó. inter.it
Ismét három meccsel támadjuk be a hétvégét. A www.tipplap.hu csapata – intelligens elemzőrendszere segítségével – felkészülten várja a találkozókat. Lássuk a triót!
Szombaton az Inter a Fiorentinát látja vendégül. A hazaiaknak nagyon kellenek a pontok, de nem lesz egyszerű dolguk. A violákban is benne van a gól, így az overt támadjuk be 1.6 fölötti szorzóért.
Vasárnap délután a Verona az Empoli vendége lesz. Két, szeszélyes együttes találkozik egymással, így kézenfekvő, hogy a gólváltásban látunk értéket 1.61-ért!
Vasárnap estére marad a bergamóiak bolognai vendégjátéka. A piros-kékeknek mostanság nem megy annyira, és bizony az Atalanta is értékes pontokat hullajtott el a Serie A-ban. Ma van egy olyan érzésünk, hogy mindkét védelem egyszer legalább kapitulál majd – erre az irodák 1,75-szörös pénzt kínálnak...
Sok sikert és kellemes pihenést kíván a www.tipplap.hu csapata!
Átigazolások
Nafta/ZTE
Ismét együtt(?)
Jó esély van rá, hogy a ZTE-től érkezik a szlovén élvonalbeli Nafta új vezetőedzője, aki az előző szezonban a ZTE II-vel az NB III-ba feljutó Gonzalo Escudero lehet. (planetnogomet.si)
DVTK
Sentic új klubja
A Diósgyőrt elhagyó Karlo Sentic hazatért, és a horvát élvonalbeli Slaven Belupo együttesében folytatja pályafutását.
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.