Az AC Milan 2-2-es döntetlent játszott az utolsó előtti SPAL vendégeként az olasz labdarúgó-bajnokság 29. fordulójának szerdai játéknapján.
Az egy félidőn át emberelőnyben játszó milánóiak a 94. percben egy öngóllal egyenlítettek - a hazaiak 25 éves védője, Francesco Vicari 15 méterről talált a saját kapujába.
Az összefoglaló (az öngól 3:19-től):
Átigazolások
Vasas
Mezei befuthat
A Csakfoci úgy tudja, a Vasas szerződtetheti a Topolya 25 éves magyar középpályását, Mezei Szabolcsot.
Újpest
Markgráf ára
A dán Tipsbladet szerint "akciós áron", 1,5 millió euróért igazolja át a Köbenhavn a futballistát, aki így egyetlen újpesti összecsapás után vált klubot.
ETO
Juárez Vitálisról
Efraín Juárez szerint kizárólag szakmai döntés volt Vitális Milán mellőzése, ugyanakkor burkoltan arra is utalt, hogy a válogatott középpályás már a távozását készíti elő.