Pénzbüntetést is kapott a Palermo fiatal magyarja.
Mint arról beszámoltunk, csütörtökön kiállították Sallai Rolandot, aki a második sárgát műesés miatt kapta. A Tuttosport beszámolója szerint a fiatal játékos pénzbüntetést kapott az eset miatt, 2000 eurót (kb. 620 ezer forintot) kell befizetnie.
Emellett automatikusan jár az egymeccses eltiltás is neki, a hétfői Cagliari elleni találkozón nem számíthat rá a Palermo. Ahogy Balogh Norbertre sem, a klub másik magyarja egyelőre nem tökéletesen egészséges.
Átigazolások
Újpest
Egy játékos kikerült a keretből
Hivatalos közleményben jelentette be az Újpest, hogy André Duarte kikerült a csapat első keretéből, így a hátvéd a továbbiakban nem a csapattal készül.
Újpest
Eldőlt Krznar sorsa
A Csakfoci információi szerint az Újpestnél a Debrecen elleni kiütéses vereség ellenére maradt még bizalom Damir Krznar vezetőedző és stábja irányába, így egyelőre nem lesz edzőváltás a csapatnál.
Nyíregyháza
Szabó István távozott
Igaznak bizonyult a Csakfoci korábbi információja, az NB I-ben sereghajtó Nyíregyháza hivatalosan is bejelentette, hogy Szabó István vezetőedző távozik a csapattól.