"Ha megbukom, Ti is velem buktok" - de Boer megfenyegette az Inter játékosait

Áll a bál az Internél: Frank de Boer nem kímélte a játékosokat.
Mokány Lajos 2016. október 1., szombat 11:24
Áll a bál az Internél: Frank de Boer nem kímélte a játékosokat.
Szerző: Mokány Lajos 2016. október 1., szombat 11:24
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Rosszul szerepel az Internazionale az Európa Ligában, hiszen a Hapoel Beer-Seva után a Sparta Prahától is kikapott. A vereség után a vezetőedző keményen elővette a játékosokat.

A La Gazzetta dello Sport beszámolója szerint Frank de Boer a pénteki megbeszélésen azt mondta:

Ha megbukom, Ti is velem együtt buktok

- utalva arra, hogy elődjének, Roberto Mancininek is mennie kellett, így ezúttal már a játékosok sem úszhatják majd meg.

A holland szakembert egyébként a klub vezetői a hírek szerint arra kérték, hogy a Southampton ellen ne rotáljon. Olaszországi lapinformációk szerint egyébként felmerült az is, hogy az elnöki székbe visszatérjen a korábbi irányító, Massimo Moratti. A részvényeit nemrégiben értékesítő klubvezető ezt nem is tagadta, de nagyobb az esély arra, hogy akkor kerülhet a székbe, ha a jelenlegi elnöktől, Eric Thohirtól a kínai Suning megszerzi a kezében lévő 31%-os részvénycsomagot.

Átigazolások
DAC
Új sportigazgató
A már eddig is a DAC-nál dolgozó belga Jan-Pieter Martens veszi át a sportigazgatói pozíciót az új szezontól.
Újpest
Tijanit megküldték
Muhamed Tijani Újpestre igazolását követően egy cseh portál nem éppen hízelgő portrét közölt róla, amelyben „renitens” játékosként és "félresikerült" igazolásaként jellemezték.
Maradna klubjánál
Gera Dániel
"Jelenleg úgy érzem, tartozom a szurkolóknak, ezért nem szeretném elhagyni a Persepolist" - mondta Gera Dániel (Bővebben itt!).
Tovább az összes átigazoláshoz