Évtizedek óta nem látott pofont kapott a Milan a Serie A-ban - videó

Európa egykori uralkodó csapata hatalmas verésben részesült az Atalanta otthonában, 5-0-ra győzték le a hazaiak az AC Milant a Serie A 17. fordulójában. A Milan több mint 21 éve, 1998 májusában szenvedett legutóbb 5-0-s vereséget, akkor az AS Roma otthonában, de a klub történetében ez összességében is mindössze a negyedik ötgólos zakója volt a Milannak.
Dudás Gábor 2019. december 22., vasárnap 15:00
Szerző: Dudás Gábor 2019. december 22., vasárnap 15:00

Serie A, 17. forduló:

Atalanta – AC Milan 5-0 (A. Gomez 10., Pasalic 61., Ilicic 63., 72., Muriel 83.)

15:00: Lecce – Bologna

15:00: Parma – Brescia

20:45: Sassuolo – Napoli

Németh Hunor Vajk
Hosszú távú szerződést írt alá a dán Köbenhavnnál az U17-es magyar válogatott játékos, Németh Hunor Vajk.