Ismeretlenek töltényhüvelyekkel teli csomagokat küldtek az Olasz Játékvezetői Szövetség (AIA) központjába.
Marcello Nicchi, a szervezet elnöke csütörtökön úgy nyilatkozott, neki, az alelnöknek és a játékvezetők küldéséért felelős Nicola Rizzolinak - a 2014-es vb-döntő bírójának - címezték a küldeményeket.
A testületet rengeteg támadás érte a jelenlegi idényre bevezetett videobíró-technológia (VAR) miatt, amelynek hatékonyságáról megoszlanak a vélemények. Nicchi hozzátette, a rendőrség és a belügyminisztérium nyomoz az ügyben.
Márciusban mintegy ezer Lazio-szurkoló tiltakozott az olasz szövetség székháza előtt a videobíró-technológia segítségével hozott döntések ellen. (MTI)
Átigazolások
Hazájában folytatja
Ledio Beqja
Ledio Beqja végleg elhagyta a Győrt, és az albán bajnok KF Egnatiához igazolt.
Békéscsaba
Új vezetőedző
A Békéscsaba bejelentette, hogy Kuznyecov Szergej fogja irányítani a csapatot a 2026/27-es idényben.
Mezőkövesd
Új középpályás érkezett
A Mezőkövesd bejelentette Hajdú Roland érkezését. A 24 éves labdarúgó a Budafoktól érkezik, a legutóbbi szezonban 30 mérkőzésen 6 gólt szerzett.