Kapus-gólpassz sem hozott győzelmet a Romának – eredmények, videó

Sorozatbeli két döntetlenje után sem tudott nyerni az Internazionale: a milánóiak odahaza játszottak 1-1-es döntetlent az AS Roma ellen az olasz focibajnokság 21. fordulójában.
Csakfoci Admin 2018. január 21., vasárnap 22:43
Szerző: Csakfoci Admin 2018. január 21., vasárnap 22:43

Egyelőre képtelen visszatalálni a győzelmi ösvényre az Internazionale. A szebb napokat is megélt milánói csapat legutóbbi öt mérkőzésén (3 döntetlen, 2 vereség) nem tudott nyerni, és ez a pocsék forma tovább folytatódott az AS Roma elleni rangadón.

Fél óra elteltével Allison gólpasszából El Sharawy volt eredményes, igaz a találathoz kellett Santon ügyetlenkedése is. A második félidőben az Inter 52 százalékban birtokolta a labdát, és kapura is veszélyesebb volt: kétszer annyit rúgtak kapura, mint a vendégek. Fölényük az utolsó percekben érett góllá, a 86. percben Brozovic baloldali beadása után Vecino fejjel volt eredményes, amivel kialakult az 1-1-es végeredmény.

Internazionale–AS Roma 1–1 (Vecino 86., ill. El Shaarawy 31.)

Hétfőn játsszák

20:45 Juventus - Genoa (Digi Sport 1 - ÉLŐ)

Korábban játszották

Atalanta–Napoli 0–1 (Mertens 65.)
Bologna–Benevento 3–0 (Destro 35., De Maio 73., Dzemaili 88.)
Lazio–Chievo 5–1 (Luis Alberto 23., Milinkovics-Szavics 31., 68., Bastos 83., Nani 86., ill. Pucciarelli 25.)
Sampdoria–Fiorentina 3–1 (Quagliarella 30., 60., 68., ill. C. Sánchez 80.)
Sassuolo–Torino 1–1 (Berardi 54., ill. Obi 26.)
Udinese–SPAL 1–1 (Samir 11., ill. Floccari 49.)
Verona–Crotone 0–3 (Barberis 3., Stoian 54., Ricci 67.)
Cagliari–Milan 1–2 (Barella 8. ill. Kessie 36., 42.)

FRISS TABELLA: ÍGY ÁLL AZ OLASZ BAJNOKSÁG - KATTINTS!

Dárdai Pál
A 26 éves szélső, Fabian Reese a napokban a csapat nevében látogatást tett Dárdai otthonában, a célja pedig az volt, hogy meggyőzze a magyar trénert a júniusban lejáró szerződésének meghosszabbításáról.
Magyarokat igazol?
Csepregi György
Három magyar játékos (ebből egy játszik itthon) van a belga élvonalba feljutó Beerschot magyar sportigazgatójának, Csepregi Györgynek a listáján. (Sportrádió)
Siófok
Vukmir távozott, megvan az utódja
Dragan Vukmir távozott a Siófok vezetőedzői posztjáról, utódja a legutóbb Ajkán dolgozó Jeney Gyula lett.