Csak a szokásos: Megint edzőt vált Balogh és Sallai olasz csapata

Lemondott Eugenio Corini, az olasz élvonalban szereplő Palermo labdarúgócsapatának vezetőedzője.
Dudás Gábor 2017. január 24., kedd 20:41
Lemondott Eugenio Corini, az olasz élvonalban szereplő Palermo labdarúgócsapatának vezetőedzője.
Szerző: Dudás Gábor 2017. január 24., kedd 20:41
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

"Megfontolt, higgadt döntést hoztam, amely rendkívül fájdalmas volt, de úgy gondolom, most ez a leglogikusabb lépés" - idézte az ANSA hírügynökség a 46 éves trénert, aki ebben az idényben már a harmadik edzője volt a szicíliai csapatnak, amelyet mindössze két fordulón keresztül Davide Ballardini, majd november 30-ig Roberto De Zerbi irányított.

 

A Balogh Norbertet és Sallai Rolandot is foglalkoztató klub 21 mérkőzést követően mindössze tíz ponttal az utolsó előtti a Serie A-ban. (MTI)

Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.    
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.
Tovább az összes átigazoláshoz