Egy mérkőzésen nem lesz bevethető a magyar támadó.
A várakozásoknak megfelelően egymeccses eltiltást kapott a Palermo magyar támadó: Balogh Norbertet kiállították az előző hétvégén. A támadó a 27. és a 78. percben is összeszedett egy-egy sárgát csapata torinói bajnokiján.
A klub honlapja szerint a fiatal játékos így kénytelen kihagyni az AS Roma elleni vasárnapi találkozót.
Jó esélye van viszont a pályára lépésre Sallai Rolandnak, aki a beszámolók szerint egészségesen várhatja az összecsapást.
Átigazolások
Pécs
3 távozó
Csörgő Raul egészségügyi okok miatt távozott a PMFC-től, ahol 19 mérkőzésen 10 gólt szerzett. A baranyai klubtól Orbán Kolos és Polyák Kristóf is távozott.
Szentlőrinc
Kocsis érkezett
Kocsis Bence az őszi szezonban a Videoton FC Fehérvár játékosa volt, most a szintén másodosztályú Szentlőrinc szerződtette a 24 éves támadó középpályást.
Újpest
Tucic a Celticben?
A lilafehér1885 klubhoz közelálló információja szerint Milan Tucic iránt érdeklődik a Celtic, és hamarosan ajánlatot is tehet érte az Újpestnek. Úgy tudják, a szlovén játékos hamarosan lejáró szerződése is közrejátszhat a váltáshoz.