Tottiék nem hagytak esélyt a Palermónak

Balogh sérülés miatt hiányzott, Sallai a kispadon ült.
admin 2016. október 23., vasárnap 20:51
Balogh sérülés miatt hiányzott, Sallai a kispadon ült.
Szerző: admin 2016. október 23., vasárnap 20:51

A bajnoki címre hajtó AS Roma otthonába látogatott a Palermo. A vendégek ezúttal két magyar játékosuk nélkül vették fel a harcot - Balogh Norbert sérülés miatt nem állt rendelkezésre, Sallai Roland pedig a kispadról nézte végig a találkozót.

A farkasok félóra elteltével megszerezték a vezetést, fordulás után pedig 16 perc alatt szerzett újabb két góllal végérvényesen eldöntötték a három pont sorsát. A hajrában ugyan szépített a Palermo, ám El Shaarawy révén erre is volt római válasz, Francesco Tottiék ezzel két pontra megközelítették a Juventust.

AS Roma - Palermo 4-1 (Salah 31., Paredes 52., Dzeko 68., El Shaarawy 82., ill. Quaison 80.)

A SERIE A ÁLLÁSA - TABELLA

Átigazolások
Kisvárda
Popoola klubrekordért távozhat
Révész Attila elárulta, olyan mértékű érdeklődés van Popoola iránt, hogy vagy már most télen, vagy a következő nyáron a Kisvárda történelmének legmagasabb árán fogják tudni eladni.
ETO FC
Újabb játékost adtak a Szentlőrincnek
A 20 éves kanadai támadó, Lawrenzo Mascoe a korábban megkötött kooperációnak köszönhetően Décsy Ádámhoz és Tollár Imréhez hasonlóan az NB II-es Szentlőrincben folytatja. (ETO FB)
Ferencváros
Megírták, mi lenne a legjobb Keitának
Németországban azt írják, egy végleges átigazolás a Ferencvároshoz, ahol Naby Keita úgy tűnik, jól érzi magát, valószínűleg minden fél számára a legjobb megoldás lenne.
Tovább az összes átigazoláshoz