Az átigazolási szezon legdurvább csavarja: A Roma sztárigazolását hiába várták a szurkolók a reptéren - fotó

Az olaszok már be is jelentették, hogy megegyeztek a Bordeaux-val, de jöhet a csavar: a Barcelona happolhatja el a brazil játékost.
Budai László 2018. július 24., kedd 13:16
Az olaszok már be is jelentették, hogy megegyeztek a Bordeaux-val, de jöhet a csavar: a Barcelona happolhatja el a brazil játékost.
Szerző: Budai László 2018. július 24., kedd 13:16

Az AS Roma labdarúgócsapata hétfőn hivatalosan is bejelentette, hogy megegyezett a Bordeaux-val a 21 éves Malcom átigazolásáról. Ilyenkor azonban a játékossal még véglegesíteni kell a kontraktust, és az orvosi vizsgálatok is hátravannak.

Az olasz csapat drukkerei mindenesetre már a reptéren várták az új szerzeményt, hiszen arról volt szó, hogy magánrepülővel Rómába érkezik - éppen az orvosira.

Igen ám, de a futballista megtudta, hogy az utolsó pillanatban a Barcelona is ajánlatot tett érte, így nem utazott el, más hírek szerint ugyan megérkezett a gépe, de nem szállt ki abból.

Nagyon úgy tűnik tehát, hogy a Roma lemaradhat sztárigazolásáról, aki a Barcelona mezében tűnhet föl.

Átigazolások
Debrecen
Angolok jönnek, spanyolok mennek
Új tulajdonos érkezhet a DVSC-hez: információink szerint egy angol befektetői csoport veheti át a debreceni futball irányítását. A megállapodás napokon belül megszülethet.
Újpest
Román csapat szemelte ki a védőt
Román sajtóhírek szerint az FCSB szemet vetett André Duartéra, akivel kapcsolatban korábban már visszautasított az Újpest egy rekordközeli ajánlatot és szerződést is hosszabbított vele.
Légiósok
Szalai Attila
A Hoffenheimtől a török Kasimpasában kölcsönben szereplő Szalai Attila menedzsere a Blikknek elmondta, a magyar válogatott hátvéd már a télen, de legkésőbb a nyáron végleg távozik a német csapattól.
Tovább az összes átigazoláshoz