Olaszországban bevezetik a szkennert az AS Románál

Szkennert vezetnek be az új szezonra a Stadio Olimpicóban.
Mokány Lajos 2016. augusztus 10., szerda 8:32
Szkennert vezetnek be az új szezonra a Stadio Olimpicóban.
Szerző: Mokány Lajos 2016. augusztus 10., szerda 8:32
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

 

A római klub új stadionja jelenleg is épül, de már a jelenleg is használt Stadio Olimpicóban bevezetik az új azonosító rendszert. Ez egy arc-szkenner lesz, a biometrikus technológia a drukkerek azonosításában segít majd.

A football-italia.net cikke kitér arra is, hogy ez a módszer nem újdonság, hiszen használják például Spanyolországban és Ausztriában is. Már a tavalyi évben sem volt felhőtlen az ultrák és a klubvezetés kapcsolata a római klubnál, kérdés, mi lesz majd a következménye és hatása az új intézkedéseknek. A lap szerint a szkenner már a stadion környékén segíti majd kiszűrni a rendbontókat, mivel a hatóságoknak a segítségére lesz az azonosításnál. A klub szerint a képeket nem tárolják tartósan, a hatályos törvények szerint a belépést követően hét nap után törlésre kerülnek.

Átigazolások
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
Tovább az összes átigazoláshoz