Elmarad a Roma bajnokija, hosszú ideig nem is pótolhatják

Genova környékén hatalmas viharok várhatóak, így a Farkasok nem tudnak pályára lépni a Sampdoria ellen.
Budai László 2017. szeptember 9., szombat 8:40
Genova környékén hatalmas viharok várhatóak, így a Farkasok nem tudnak pályára lépni a Sampdoria ellen.
Szerző: Budai László 2017. szeptember 9., szombat 8:40

A legutóbb ezüstérmes AS Roma a két győzelemmel startoló Sampdoria vendégeként lépett volna pályára szombaton az olasz labdarúgó-bajnokság (Serie A) 3. fordulójában, de a meccset péntek este elhalasztották, ugyanis az időjárás-előrejelzés szerint Genova környékén nagy viharok várhatók jelentős mennyiségű csapadékkal.

A találkozó új időpontját egyelőre nem közölték, ám október közepéig aligha kerülhet rá sor, ugyanis a fővárosiak a Bajnokok Ligája csoportkörében szerepelnek.
(mti)

Átigazolások
Videoton FC Fehérvár
Gólerős támadó a Vidinél
Rideg Bálintra befejező csatárként számíthat Pető Tamás vezetőedző.
ZTE
Újabb brazil a ZTE-nél
Guilherme Teixeira személyében gyors és kreatív támadó középpályással erősített a zalai klub.
Mezőkövesd
Új klubot keres a hazatért támadó
Bár az NB II-es Mezőkövesdnél edzőmeccsen is pályára léphetett, de megsérült, így továbbra sincs csapata az ősszel még a brazil Santa Fénél futballozó Barkóczi Benedeknek - erről ő maga írt.
Tovább az összes átigazoláshoz