A Roma és a Lazio is örülhet, idegenben tarolt a meglepetéscsapat - videók, olasz eredmények

Serie A, 19. forduló - ez történt a vasárnap délutáni meccseken.
Dudás Gábor 2017. január 8., vasárnap 16:36
Szerző: Dudás Gábor 2017. január 8., vasárnap 16:36

A Roma és a Lazio is 1-0-s győzelmet aratott a vasárnapi bajnokiján, így a két római rivális tovább üldözi a Napoli társaságában az éllovas Juventust. A Farjkasok egy öngóllal verték idegenben a Genoát, míg a Lazio Immobile 90. percben esett találatával győzték le a Crotonét hazai pályán, Biglia a 31. percben pedig 11-est rontott.

A tabellán 5. helyen álló meglepetéscsapat, az Atalanta közben Veronában, a Chievo otthonában remekelt, Alejando Gomez duplájának is köszönhetően verték a házigazdát 4-1-re.

SERIE A, 19. FORDULÓ:

Genoa – AS Roma 0-1 (Izzo 36. – öngól)

Lazio – Crotone 1-0 (Immobile 90.)

Chievo – Atalanta 1-4 (Pellissier 62., ill. A. Gomez 4., 23., Conti 42., Freuler 69.)

Korábban: Udinese – Internazionale 1-2

18.00: AC Milan – Cagliari

20.45: Juventus – Bologna