A Milant kivégezhették volna, mégis pontot szerzett - videó

Donnarumma a lehető legjobbkor fogta meg a tizenegyest, a kétgólos hátrányból így sikerült felállni.
Budai László 2017. január 16., hétfő 21:40
Szerző: Budai László 2017. január 16., hétfő 21:40

A Torino egy félidő alatt kivégezhette volna a Milant a ma esti olasz bajnokin. A hazaiak Belotti révén szereztek vezetést, majd Benassi találatával a 26. percben kétgólos lett az előnyük. Sőt, Ljajic a 32.-ben háromra növelhette volna ezt, ám középre lőtt tizenegyesét a helyén maradó Donnarumma kiütötte.

A Milan pedig ezt öt perc alatt megbüntette a második félidőben: Bertolacci az 55., Bacca – büntetőből - a 60. percben talált be.

A mérkőzés így 2-2-vel zárult.

ÍGY ÁLL A SERIE A - TABELLA

Olasz bajnokság

Torino-Milan 2-2 (Belotti 21., Benassi 26., ill. Bertolacci 55., Bacca 60. - 11-esből)

Donnarumma így fogta meg a büntetőt

A gólok

Márton Gábor
Márton Gábor vezetőedző elmondása szerint a következő idényben is ő ül majd minden bizonnyal a Zalaegerszeg kispadján, és hosszabb távra tervez a kék-fehéreknél. (sportal.blikk.hu)
REAC
Urbán lehet az edző
Sajtóhírek szerint Urbán Flórián veheti át a harmadosztályban szereplő rákospalotaiak irányítását.