A koronavírus miatt a Lazióban köthet ki Szoboszlai - sajtóinformáció

A római média szerint jelenleg a Lazionak van a legnagyobb esélye arra, hogy leigazolja Szoboszlai Dominikot.
Privacsek András 2020. március 29., vasárnap 14:41
A római média szerint jelenleg a Lazionak van a legnagyobb esélye arra, hogy leigazolja Szoboszlai Dominikot.
Szerző: Privacsek András 2020. március 29., vasárnap 14:41

Az olasz sajtó rendszeresen foglalkozik Szoboszlai Dominik esetleges Serie A-ba való szerződésével. Az itáliai média szerint az elmúlt hónapokban arra volt nagyobb esély, hogy a Salzburg magyar válogatott játékosa az AC Milanhoz kerül.

A Corriere Roma most egy érdekes okfejtésbe kezdett. A lap szerint sok klub meggyengül gazdaságilag az elhúzódó koronavírus járvány miatt, ez pedig a Lazio malmára hajthatja a vizet, amely képes lehet megszerezni Szoboszlait a vetélytárs, Milan elől. Azt nem részletezi a római újság, hogy a Lazio miért jönne ki gazdaságilag erősebben a járványból, mint a többi klub.

Az tény, hogy amennyiben a több csapat által csábított Milinkovic-Savic távozik a fővárosiaktól, a Lazio mindenképp szeretne egy hasonlóan kreatív, támadó felfogású középpályást igazolni.

A lap megjegyzi, hogy korábban a Napoli, a Chelsea, az Inter, az AC Milan és Juventus is szóbakerült Szoboszlai kapcsán.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Szpari
Igazolás és profi szerződés
Tarcsi Róbert az ETO-tól érkezett és profi szerződést kötött a Nyíregyházával, míg a saját nevelésű Czimer-Nyitrai Ádámmal szintén profi szerződést kötött a klub. (nyiregyhazaspartacus.hu)
Vasas
Korábbi csapatai vinnék Bereczet
Honlapunk úgy tudja, Berecz Zsombor három magyar klubnál merült fel: a Kazincbarcika, a Mezőkövesd és a Diósgyőr is szívesen látná a középpályást. Jelenleg a DVTK tűnik a legesélyesebbnek.
Videoton
NB Ii-es riválistól igazoltak
A Békéscsabától igazolt 19 éves balhátvéddel, Rostás Szilárddal erősítette meg keretét az NB II-es szezonra készülő Vidi.
Tovább az összes átigazoláshoz