Az Empoli 1-0-ra kikapott a Fiorentina otthonában az olasz labdarúgó-bajnokság 31. fordulójának vasárnapi játéknapján.
A gólnélküli első félidő után a vendégcsapat az 57. perctől emberhátrányban játszott - Sebastiano Luperto második sárga lapját követően hagyta el a játékteret -, a házigazdák Nicolas González révén egy perccel később már gólelőnyben is voltak.
Az Empoli immár 14 forduló óta nyeretlen a Serie A-ban, ebben az időszakban hét döntetlen mellett hét vereséget számlál.
Serie A, 31. forduló:
Fiorentina-Empoli 1-0 (N. González 58.)
Piros lap: Luperto (Empoli, 57.)
Később:
15:00: Atalanta - Napoli
15:00: Udinese - Cagliari
18:00: Sampdoria - AS Roma
20:45: Juventus - Internazionale
Hétfőn:
18:30: Hellas Verona - Genoa
20:45: AC Milan - Bologna
Átigazolások
NB III
Egerből a Maldív-szigetekre
A Maldív-szigetek-i Dhivehi Premier League-ben szereplő Victory SC-nél folytatja pályafutását az NB III-as Eger játékosa, Farkas Bence Balázs.
Újpest
Bodor a jövőjéről
Az ideiglenesen megbízott újpesti vezetőedző, Bodor Boldizsár beszélt a lehetséges jövőjéről az utolsó bajnoki után.
MTK
Válogatott védő érkezik
Vilius Armalas személyében litván válogatott védővel erősödik az MTK Budapest.