10 percet kapott a magyar támadó az olasz bajnokin

Sallai Roland a 80. percben állt be a vereséget szenvedő Palermóba. 
Budai László 2017. május 22., hétfő 20:33
Sallai Roland a 80. percben állt be a vereséget szenvedő Palermóba. 
Szerző: Budai László 2017. május 22., hétfő 20:33
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A korábban már biztosan kiesett Palermo az olasz bajnokság utolsó előtti fordulójában 2-0-ra kikapott idegenben a Pescara elleni találkozón. A vendégek egyik magyarja, Sallai Roland a 80. percben állt be, még 1-0-s hátránynál.

A magyar támadó aktívan szállt be a mérkőzésbe, sokszor volt játékban a hajrában, amikor a Palermo hajtott is az egyenlítésért, ám végül egy kontrával a hazaiak eldöntötték a három pont sorsát. Sallai honfitársa, Balogh Norbert a cserepadon nézte végig a vereséget.

ÍGY ÁLL A SERIE A - TABELLA

 
Átigazolások
DVSC
Dénes a Lokiban
A DVSC szerződtette a belga élvonalbeli Kortrijk szélsőjét, Dénes Vilmost.
Ex-ZTE
Mance távozott Katarból
A Puskás Akadémia, a DVSC és a ZTE korábbi támadója, Antonio Mance Katarból Szingapúrba tette át székhelyét, miután a címvédő Lion City Sailors bejelentette érkezését.
Ferencváros
Nagy Ádám visszatért
Visszatért a Ferencvároshoz Nagy Ádám. A 31 esztendős középpályás 10 évvel ezelőtt igazolt el a Fradiból és állt légiósnak.
Tovább az összes átigazoláshoz