Szívszorító: Zokogásban tört ki a bíró, amikor megtudta, hogy elhunyt az édesanyja – videó

Bravúros döntetlent ért el Hollandia Németország otthonában, ezzel megnyerve Nemzetek Ligája-csoportját. A mérkőzés lefújása után sírta el magát Ovidiu Hategan román játékvezető, aki a szünetben tudta meg, hogy elhunyt az édesanyja.
Csakfoci Admin 2018. november 20., kedd 13:17
Szerző: Csakfoci Admin 2018. november 20., kedd 13:17

Ovidiu Hategan román játékvezető a Németország-Hollandia (2-2) Nemzetek Ligája-találkozó előtt tudta meg, hogy elhunyt az édesanyja. A bíró komolyabb hibák nélkül vezette végig a második játékrészt, a lefújást követően azonban elsírta magát. A vendégek csapatkapitánya, Virgil Van Dijk igyekezett néhány szóval megvigasztalni a meccs után.

Eltörött a mécses nála, kicsordult a könnye, mert elvesztette az édesanyját – nyilatkozta az esetről a holland védő. – Azt mondtam neki, legyen erős, és jól bíráskodott. Apró gesztus, de remélem, segített neki.

Van Dijknek egyébként nem ez volt az egyetlen tiszteletre méltó megnyilvánulása aznap a gelsenkircheni Veltins-Arenában, a kezdősípszó előtt ugyanis – Szalai Ádám finnek elleni akciójához hasonlóan – odaadta a melegítőjét játékoskísérőjének.

NL: Hollandia az utolsó percben nyerte meg csoportját a franciák előtt - eredmények, videó
Nem sikerült szépen búcsúzni a német válogatottnak a Nemzetek Ligája A-divíziójától: a Nationalelf 2-0-ról nem tudott nyerni, és győzelem nélkül esett ki.