NL: Portugália elrontotta Lewandowski jubileumi 100. meccsét – videó

A portugál válogatott 3-2-es győzelmet aratott a lengyelek vendégeként a Nemzetek Ligája A-divíziójában.
Csakfoci Admin 2018. október 11., csütörtök 22:49
Szerző: Csakfoci Admin 2018. október 11., csütörtök 22:49

A lengyel válogatott Chorzówban fogadta a Cristiano Ronaldo nélkül felálló portugálokat. A hazaiaknál Robert Lewandowski jubileumi 100. meccse nem is indult rosszul, hiszen már a 18. percben megszerezték a vezetést Krzysztof Piatek fejesével (0-1). A 31. percben a portugálok egyenlítettek André Silva találatával, majd az első félidő végén a menteni igyekvő Kamil Glik a saját kapujába talált be, így 1-2-es portugál vezetéssel mentek pihenni a felek.

A fordulás után az 52. percben Bernardo Silva átlövésével már kettővel mentek a portugálok (1-3), majd a hajrában még a lengyelek részéről Jakub Blaszczykowski lövésével szépítettek (2-3). A vége felé még a portugálok veszélyeztettek, de mivel több helyzet nem adódott, maradt a 2-3-as portugál siker, amivel két forduló után vezetik a 3. számú csoportot.