NL: Az olaszok megverték a hollandokat, hosszabbításban buktak a szlovákok, a románok javítottak - eredmények, videók

Az olasz válogatott Barella góljával legyőzte a hollandokat, a szlovák válogatott a 91. percben bukott pontokat az izraeliek vendégeként, a románok a pénteki botlásuk után 3-2-re nyertek az osztrákok otthonában.
Csakfoci Admin 2020. szeptember 7., hétfő 22:41
Szerző: Csakfoci Admin 2020. szeptember 7., hétfő 22:41

Nemzetek Ligája, A-liga

Bosznia-Hercegovina-Lengyelország 1-2 (Hajradinovic 24. - 11-esből, ill. Glik 45., Grosicki 67.)

Hollandia-Olaszország 0-1 (Barella 46.)

Nemzetek Ligája, B-liga

Ausztria-Románia 2-3 (Baumgartner 17., Onisiwo 81., ill. Alibec 3., Grigore 51., Maxim 70.)

Csehország-Skócia 1-2 (Pesek 12., ill. Dykes 27., Christie 52. - 11-esből)

Izrael-Szlovákia 1-1 (Elmkies 91., ill. Duris 14.)

Észak-Írország-Norvégia 1-5 (McNair 6., ill. Elyounoussi 2., Haaland 7., 58., Sorloth 19., 47.)

Nemzetek Ligája, C-liga

Kazahsztán-Fehéroroszország 1-2 (Aymbetov 62., ill. Bordachev 53., Lisakovich 86.)
Albánia-Litvánia 0-1 (Kazlauskas 51.) - kiállítva: Hysaj 87. (Albánia)

Távozik az EL-győztes játékos
A spanyol Jairo Sampeiro azt sem zárja ki, hogy Magyarországon folytatja pályafutását.