15 labdarúgó sérült meg villámcsapásban Németország déli részén, félbeszakítottak egy koncertet és leomlott egy cirkuszi sátor az Európa északi részén átsöprő viharban.
A DPA német hírügynökség jelentése szerint a villám Rosenfeld-Heiligenzimmern település sportpályájára csapott be, ahol a játékosok épp edzést tartottak.
A labdarúgók csak könnyebben sérültek meg, de elővigyázatosságból kórházba szállították őket.
Bajorországban a rendőrség több ezer zenerajongót szólított fel arra, hogy az időjárás miatt a szabadtéri előadás befejezése előtt távozzanak, Neckarsulmban pedig a heves széllökések miatt egy cirkuszi sátor omlott le. Egy lovat el kellett altatni, tizenöt másik ló és teve elmenekült, a rendőrség fogta be őket. (MTI)
Átigazolások
Groningenben folytatja
Csinger Márk
Információink szerint Csinger Márk, az ETO FC hátvédje a Groningenben folytatja pályafutását.
Mégis távozhat?
Sallai Roland
Mehmet Özcan török újságíró szerint Sallai Roland az átigazolási időszak hajrájában távozhat a Galatasaraytól.
Két NB I-es csapat szeretné
David Toshevski
Az ETO FC és a ZTE FC is írásos ajánlatot tett az FCV Dender északmacedón válogatott támadójáért, David Toshevskiért.