A Bundesligára a kíváncsi a legtöbb szurkoló.
Továbbra is a német Bundesligában a legmagasabb az átlagnézőszám a labdarúgásban - számolt be az MTI.
A helyi liga közlése szerint a 2015–2016-os idény 306 mérkőzését átlagosan 42 421 szurkoló látta a helyszínen, ez a szám megközelíti az előző szezonból származó 42 685-ös rekordot.
Az elmúlt idényben összesen 12 980 815 nézőt számoltak a Bundesliga-meccseken, a 18 stadion kihasználtsága 91 százalékos volt.
Összehasonlításképpen: az angol Premier League-ben 36 452 volt az átlagos nézőszám 2015–2016-ban, bár ott több klubnak – így a Watfordnak, a Swansea Citynek vagy a Bournemouth-nak – kicsi a stadionja. Spanyolországban 28 168-as átlagnézőszámot regisztráltak a Primera División mérkőzésein.
Átigazolások
Kozármisleny
Visszatért a védő
A 2024/25-ös idényben 17 NB II-es bajnokin lépett pályára az a Debreceni Zalán, aki most visszatért Kozármislenybe.
Nagykanizsa
A Vidiből érkezett játékos
A Videoton 22 éves középpályásával, Kovács Bencével erősített a Nagykanizsa. Az előző idényben 15 bajnokin bizonyíthatott Székesfehérváron.
DVSC
Távozhat a csatár?
A DVSC támadóját, Bárány Donátot a holland élvonalbeli ADO Den Haag csapatával hozták hírbe. (ADOFANZONE)