Szenzációs: Aubameyang 44 perc alatt mesternégyest lőtt - videó

A Hamburg ellen idegenben parádézott a Dortmund csatára.
Mokány Lajos 2016. november 5., szombat 16:26
Szerző: Mokány Lajos 2016. november 5., szombat 16:26

A HSV-Dortmund találkozó a vendégek csatáráról szólt: Pierre-Emerick Aubameyang 44 perc leforgása alatt 4 gólt szerzett! Mesternégyesével biztosan nyert a Borussia 5-2-re.

A Bayern viszont hazai pályán botlott a Hoffenheim ellen, 1-1 lett a vége, a vendégeknél Szalai Ádám csak keretben volt, de nem játszott.

A Darmstadtban ismét kezdő volt Kleinheisler László, aki 75 percet töltött a pályán a Leverkusen ellen: akkor már 3-1 volt az állás az ellenfélnek, csapata utána még szépített.

BUNDESLIGA-EREDMÉNYEK:
Bayern München - Hoffenheim 1-1 (Zuber 34., ill. Demirbay K 16.)
Freiburg - Wolfsburg 0-3 (Gomez 41., 53., Rodriguez 85., 11-esből)
HSV - Borussia Dortmund 2-5 (Muller 55., 82., ill. Aubameyang 4., 23., 27., 48., Dembele 76.)
Ingolstadt - Augsburg 0-2 (Bobadilla 86., Altintop 90.)
Leverkusen - Darmstadt 3-2 (Calhanoglu 32., Brandt 56., Aranguiz 69., ill. Colak 47., Vrancic 85.)