Stieber bemutatkozott új klubjában

A Bundesliga 2. második fordulójában három magyar is pályára lépett.
Csakfoci Admin 2016. augusztus 14., vasárnap 16:21
Szerző: Csakfoci Admin 2016. augusztus 14., vasárnap 16:21

Megyeri Balázs védte a Fürth kapuját, csapata 3-1-re kapott ki a Hannover vendégeként, a szépítés is csak a 90. percben jött össze. Az első gólban a magyar kapus is benne volt.

Nagy Dániel és Stieber Zoltán egyaránt a kispadon kaptak helyett a csapatukban a Würzburger Kickers - Kasiserslautern meccsen, előbbi játékos a hazai csapatban, utóbbi pedig a 'lauternben. Szinte egyszerre, a 64. illetve a 65. percben álltak be (előbb Stieber, aztán Nagy), ekkor már 1-1 volt az állás, ez nem is változott.

A magyar játékosok jól szálltak be a meccsbe, Nagy Dániel beadása után a 76. percben egy veszélyes helyzet alakult ki a vendégek kapuja előtt, míg Stieber folyamatosan játékban volt a Kaiserslautern támadásainál, és sok zavart okozott a hazai védőknek, azonban ziccere nem volt, ahogyan gólt sem szerzett sem ő, sem pedig más a második félidőben. A Würzburger Kickers első pontját szerezte a másodosztályban.