Megszólalt a magyar játékos edzője.
A felkészülés kezdetén jár a Hamburg, Bruno Labbadia pedig ennek apropóján a Hamburger Morgenpostnak nyilatkozott, melyben a magyar játékos sorsa is szóba került. A tréner szerint egyértelmű a helyzet, Labbadia a lapnak a következőket mondta.
Zoltán egy remek ember, és nagyszerű játékos, remélem talál olyan klubot, ahol jól érzi magát. Ugyan jelenleg még a mi játékosunk, 2017-ig szerződése van a Hamburggal, azonban beszéltem vele a folytatásról, és világosan fogalmazott: távozni szeretne.
A magyar válogatott 27 éves játékosának nürnbergi kölcsönadása június végén járt le, és a jelek szerint Stieber nem a HSV-nél képzeli el a folytatást.
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.