Bundesliga: Sallai ismét betalált, Dárdaiék az újonc ellen botlottak hatalmasat – videó

A Freiburgot erősítő Sallai Roland megszerezte a szezonbeli második gólját, az újonc ellen kaptak ki Dárdaiék, Szalaiék nehezen nyertek. Eredmények.
Csakfoci Admin 2018. november 10., szombat 17:23
Szerző: Csakfoci Admin 2018. november 10., szombat 17:23

Freiburg – Mainz 1–3 (Sallai 73., ill. Gbamin 6., Mateta 18., Onisiwo 75.)

Sallai Roland ezúttal csereként lépett pályára a Freiburgban, amely a Mainzot fogadta hazai pályán. A találkozón már a 6. percben megszerezték a vezetést a vendégek Gbamin révén. A 18. percben Mateta növelte két gólosra a Mainz előnyét.

A fordulás után a félidőben csereként beálló Sallai a 72. percben szépített, majd három perccel később Oniswo állította be a 3-1-es végeredményt.

Sallai gólja

Düsseldorf – Hertha 4–1 (Uszami 51., Hennings 63., Raman 84., 92., ill. Selke 88.)

A Dárdai Pál vezette Hertha a forduló előtt a tabella nyolcadik helyéről várta az újonc Düsseldorf elleni bajnokit az Espirit Arénában. A találkozó 27. percében Mittelstadt sárgát kapott szabálytalanság miatt, majd a 41. percben egy újabb fault után megkapta a másodikat, és az automatikusan járó pirosat, így a félidő előtt megfogyatkoztak a berliniek.

Az emberelőnyt kihasználva a Düsseldorf az 50. percben megszerezte a vezetést: Giesselmann passzából Usami lőtte ki a hosszút (1-0). Tizenhárom perccel később egy sakk mattra kijátszott akció után Zimmermann gurított középre, és az érkező Hennings nem hibázott. A 84. percben Raman bolondította meg a vendégek védelmét, és lőtt a kapuba (3-0), a 88. percben Selke szépített (3-1), a 4-1-es végeredményt pedig Raman állította be.