A Gulácsi Pétert, Willi Orbánt és – a továbbra is sérült – Szoboszlai Dominikot foglalkoztató RB Leipzig 1–0-ra nyert a kiesés ellen küzdő, újonc Bielefeld vendégeként a német bajnokság 26. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén.
Bundesliga, 26. forduló
Bielefeld-RB Leipzig 0-1 (Sabitzer 46.)
A kapus Gulácsi Péter és a hátvéd Willi Orbán egyaránt végigjátszotta a találkozót, míg a télen igazolt Szoboszlai Dominik ágyéksérülés miatt csak májusban térhet vissza. A Leipzig győztes gólját Marcel Sabitzer szerezte a második félidő elején.
Összefoglaló
Olvastad már?
Közölték, mikor térhet vissza Szoboszlai Dominik
A jelek szerint mintegy két hónapig még nem lesz bevethető a játékos.
Elolvasom
Átigazolások
DVSC
Távozhat a spanyol légiós
Fran Manzanara egy év után távozhat a DVSC-től és a spanyol harmadosztályú AD Alcorcón csapatához igazolhat.
Ex-Fradi
Gartenmann Olaszországban?
Sajtóhírek szerint Stefan Gartenmann közel áll ahhoz, hogy az olasz másodosztályú Sampdoria játékosa legyen.
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.