Mint arról beszámoltunk, gólból csak egyet, kiállításból viszont hármat is hozott a Freiburg és az Eintracht Frankfurt vasárnapi Bundesliga-mérkőzése (1-0). A meccs hosszabbításában ritkán látható balhé tört ki a pályán.
Miután egy kirúgott labdát David Abraham úgy ért utol, hogy közben nemes egyszerűséggel fellökte a hazaiak edzőjét, Christian Streichet, hatalmas tömegtumultus alakult ki az oldalvonalnál a 95. percben, a hazai kispadon ülők ugrottak először Abrahamnak.
A lökdösődés és birkózás végén a freiburgi Vincenzo Grifónak is felmutatta a játékvezető a piros lapot, a hazaiak így tíz, a vendégcsapat pedig kilenc emberrel fejezte be az összecsapást - a svájci Gelson Fernandes még az első félidő végén mehetett zuhanyozni.
Sallai Roland a 76. percig, kezdőként szerepelt a balhés mérkőzésen, csapata pedig utolérte pontszámban a már dobogós RB Leipziget és Bayern Münchent.
Neked ajánljuk
Átigazolások

DVTK
Középpályást igazoltak
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-ben szereplő Diósgyőr, hogy szerződtette a korábbi horvát utánpótlás-válogatott játékost, Ante Reguljicot.

MTK
Csenterics külföldön bizonyíthat
Igaznak bizonyult a Csakfoci korábbi információja, Csenterics Adrián egy átfogó megállapodás részeként az angol Brentford FC hálózatán tartozó spanyol klubnál, a Mérida AD-nál szerepel majd kölcsönben.

Kazincbarcika
Válogatott csapatkapitány érkezett
Hivatalos honlapján jelentette be az NB I-be feljutó Kazincbarcika, hogy szerződtette az örmény válogatott csapatkapitányát, Varazdat Harojant.