Óriási balhé Sallaiék meccsén: Játékos taglózta le az edzőt - videó

Mint arról beszámoltunk, gólból csak egyet, kiállításból viszont hármat is hozott a Freiburg és az Eintracht Frankfurt vasárnapi Bundesliga-mérkőzése (1-0). A meccs hosszabbításában ritkán látható balhé tört ki a pályán.
Dudás Gábor 2019. november 11., hétfő 10:01
Szerző: Dudás Gábor 2019. november 11., hétfő 10:01

Miután egy kirúgott labdát David Abraham úgy ért utol, hogy közben nemes egyszerűséggel fellökte a hazaiak edzőjét, Christian Streichet, hatalmas tömegtumultus alakult ki az oldalvonalnál a 95. percben, a hazai kispadon ülők ugrottak először Abrahamnak.

A lökdösődés és birkózás végén a freiburgi Vincenzo Grifónak is felmutatta a játékvezető a piros lapot, a hazaiak így tíz, a vendégcsapat pedig kilenc emberrel fejezte be az összecsapást - a svájci Gelson Fernandes még az első félidő végén mehetett zuhanyozni.

Sallai Roland a 76. percig, kezdőként szerepelt a balhés mérkőzésen, csapata pedig utolérte pontszámban a már dobogós RB Leipziget és Bayern Münchent.