Orbán-gólokkal rontotta el a Lipcse Doll Bundesliga-visszatérését - videó

Magabiztosan győzte le a Lipcse a Hannovert a Bundesliga egyetlen péntek esti mérkőzésén, a magyar válogatott védő, Willi Orbán kétszer is betalált Thomas Dolléknak.
Csakfoci Admin 2019. február 1., péntek 22:31
Magabiztosan győzte le a Lipcse a Hannovert a Bundesliga egyetlen péntek esti mérkőzésén, a magyar válogatott védő, Willi Orbán kétszer is betalált Thomas Dolléknak.
Szerző: Csakfoci Admin 2019. február 1., péntek 22:31
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Bundesliga, 20. forduló

Hannover - Leipzig 0-3

Gólszerzők: Halstenberg (45+3.), Orbán (65., 86.)

A Lipcsében a kapus Gulácsi Péter és a védő Willi Orbán is kezdőként lépett pályára, de előbbit a félidőben sérülés miatt le kellett cserélni. Utóbbi a stabil védekezés mellett két góllal vette ki a részét a sikerből.

Először ült a Hannover kispadján visszatérése után a korábban a Ferencvárost irányító Thomas Doll, ám a német szakember csapata újabb vereséget szenvedett, és továbbra is az utolsó előtti helyen áll.

A meccs góljai (Orbán találatai a második és a harmadik videón):

Átigazolások
Zalaegerszegen folytatja
Tiago Peñalba
Tiago Peñalba magyarországi átigazolása után mintegy 500 millió argentin pesót kaphat korábbi klubja.
Továbbra is számítanak rá
Willi Orbán
Az RB Leipzig sportigazgatója egyértelművé tette: a klub továbbra is Willi Orbánnal tervezi a következő szezont.
Végleges a keret
Soroksár
Halmai Ádám, Takács Ádám és Fenyvesi Gergely személyében három új játékossal bővült a Soroksár kerete, így kialakult a csapat végleges kerete. (soroksarsc.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz