Pintér Ádám is kezdett, de a bravúros egyenlítésnél már nem volt a pályán.
A Radoki János irányította Greuther Fürth ismét két magyarral, Megyeri Balázzsal és Pintér Ádámmal állt fel, a csapat ellenfele ezúttal a kiesés elől menekülő Bielefeld volt. Kirsch 44. percben összeszedett piros lapja után a Fürth a teljes második félidőben emberhátrányban játszhatott, és ellenfele az 54. minutumban meg is szerezte a vezetést. Úgy tűnt, 1-0 is marad a vége, ám a 92. percben Dursun találatával egyenlítettek a vendégek.
Megyeri végig a pályán volt, Pintért a 75. percben lecserélték.
A Kaiserslautern 3-1-re nyert a Karlsruhe otthonában. Stieber Zoltánt nem nevezték a vendégek.
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.