Megyeri szerencsétlen góllal kezdte a szezont - videó

A Fürth 1-0-ra kikapott a tavaly még a Bundesligában szerepelt Darmstadttól.
Budai László 2017. július 29., szombat 17:36
A Fürth 1-0-ra kikapott a tavaly még a Bundesligában szerepelt Darmstadttól.
Szerző: Budai László 2017. július 29., szombat 17:36
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Megyeri Balázzsal és Pintér Ádámmal felálló Greuther Fürth a Bundesligából kiesett Darmstadt ellen kezdte a német másodosztályú bajnokságot. A találkozót egyetlen találat döntötte el, amelyet Sulu fejelt. A labdát kis híján sikerült megfognia a csapatkapitányként a pályán lévő magyar kapusnak, ám a kezéről szerencsétlenül a sarokba pattant a labda.

A Fürth így 1-0-s vereséggel kezdte a szezont. Mindkét magyar végig a pályán volt.


1-0 Aytaç Sulu Goal Germany 2. Liga - 29.07... by jason-pitt1

Átigazolások
Légiósok
Próbajáték
Információink szerint az osztrák Lafnitz középpályása, a 20 éves Hómann Huba próbajátékra érkezett a cseh élvonalbeli Banik Ostrava csapatához.
Fradi
A keret helyzete
"Egyelőre ezzel a kerettel kezdjük a szezont, Aztán, hogy az átigazolási időszak végén, hogy néz majd ki a végleges, abban azért majd lehet változás" - nyilatkozta Hajnal Tamás sportigazgató. (fradi.hu)
Ajka
Kirchner távozóban
Közös megegyezéssel szerződést bontott az Ajkával és nagy valószínűséggel visszatér korábbi csapatához, a Kozármislenyhez az NB II korábbi gólkirálya, Kirchner Krisztián. (NSO)
Tovább az összes átigazoláshoz