Magyar csapatkapitánya lett a német csapatnak - hivatalos

A magyar labdarúgó-válogatott kapusa, Megyeri Balázs lett a német másodosztályban szereplő Greuther Fürth csapatkapitánya.
Budai László 2017. július 28., péntek 15:42
A magyar labdarúgó-válogatott kapusa, Megyeri Balázs lett a német másodosztályban szereplő Greuther Fürth csapatkapitánya.
Szerző: Budai László 2017. július 28., péntek 15:42

A klub honlapjának beszámolója szerint a német-magyar kettős állampolgárságú vezetőedző, Radoki János pénteken jelentette be a csapatnak, hogy a tapasztalt középpályás, Marco Caligiuri helyett idén a magyar játékosra esett a választása.

Megyeri marad az első számú kapus

„Balázs meggyőzött a teljesítményével, fejlődött, és mindent megtesz a közös sikerért. Remek a testbeszéde és a kisugárzása, amivel irányítja a csapatot" – nyilatkozta a klub honlapján Radoki.

A szakvezető ezzel együtt azt is elárulta, hogy továbbra is Megyeri lesz a Fürth első számú kapusa, Sascha Burchert pedig a tartalék.

Június közepén még úgy tűnt, a magyar játékos szinte biztosan távozik jelenlegi klubjától. Menedzsere, Hrutka János elmondta, hogy több Bundesliga-csapat is érdeklődik iránta.

A Fürth szombaton az SV Darmstadt 98 vendégeként kezdi az új idényt a másodosztályban.
(mti)

Átigazolások
Bartosz Grzelak
Lengyel lehetőség
"Évek óta kapcsolatban állok lengyel klubokkal. Eddig nem lett belőle semmi. A gyökereim miatt az az álmom, hogy egyszer Lengyelországban dolgozzak" - mondta Bartosz Grzelak a TVP Sportsnak.
Újpest
Fehér Csaba az UP élén
A klub korábbi bajnok labdarúgója, Fehér Csaba veheti át az utánpótlás irányítását a lila-fehéreknél.
Videoton
Pető hosszabbított
A Videoton vezetőedzője, Pető Tamás 2028-ig hosszabbította meg szerződését a klubbal.
Tovább az összes átigazoláshoz