Lőw Zsoltért több száz milliót fizet a PSG – Tuchel második segítője lehet

Német lapértesülések szerint Lőw Zsolt érkezését kedden vagy szerdán jelentheti be a PSG, amely komoly összeget fizet a magyar edzőért.
Budai László 2018. július 3., kedd 11:15
Német lapértesülések szerint Lőw Zsolt érkezését kedden vagy szerdán jelentheti be a PSG, amely komoly összeget fizet a magyar edzőért.
Szerző: Budai László 2018. július 3., kedd 11:15
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Francia és német lapértesülések szerint hamarosan véget érhetnek a Lőw Zsolt jövőjével kapcsolatos találgatások. Mint ismert, az RB Leipzig magyar edzőjét Thomas Tuchel hívja a PSG-hez segítőként, a tréner pedig már döntött: Párizsba szeretne költözni. Lőwnek azonban élő szerződése van a németeknél (ez 2019 nyaráig szól), így a kluboknak meg kell állapodniuk egymással.  

Ennyi lehet Lőw ára 

Németországban úgy tudják, hogy a PSG 1 millió eurót (kb. 330 millió forintot) fizet Lőwért, akinek a kapcsán megemlítik, hogy hétfőn vehette át Pro Licences diplomáját.  

Úgy tudják, a magyar edző klubváltását már kedden, de legkésőbb szerdán bejelenthetik. Lőw Arno Michels mellett Tuchel második segítője lehet. 

Átigazolások
ZTE
4 profi
A ZTE négy utánpótlás-tehetség számára is profi szerződést kínált: Nagy Ákos, Rózsa Máté, Takács Mátyás és Vert Bence írt alá.
Vasas
U-válogatott tehetséggel erősítettek
Utánpótlás-válogatott tehetséggel erősített a Vasas: a 17 éves középpályás, Serucza Márk a DVSC Labdarúgó Akadémiáról érkezik a Kubala Akadémiára.
Ferencváros
Szalai Portugáliában
Szalai Gábor a 2026/2027-es idényben a portugál élvonalban szereplő Marítimónál szerepel kölcsönben.
Tovább az összes átigazoláshoz