Sallai Roland 26 percre állt be csapatába, a Freiburgba (december 14. után először volt a pályán a bajnokságban, azóta vagy a kispadon ült, vagy keretben sem volt), amely a magyar válogatott támadóval is súlyos, 4-0-s vereséget szenvedett Kölnben.
Bundesliga, 20. forduló:
1. FC Köln – Freiburg 4-0 (Bornauw 29., Córdoba 55., Ehizibue 91., Jakobs 93.)
Később:
18:00: Paderborn – Wolfsburg
Átigazolások
Újpest
Mudražija lehet a kiszemelt
A tavaly remek idényt produkáló, de a Dinamóba szerződése óta csak a kispadon ücsörgő Robert Mudražijával hozták szóba a lilákat Horvátországban.
DVSC
Bárány Donát
"Sokan érdeklődtek irántam nyáron, de kevés konkrét ajánlat érkezett. Valóban szívesen kipróbálnám magam külföldön, ez az egyik célom" - a debreceni Bárány Donát a bunteto.com-nak.
Ferencváros
Tóth Alex
"Európa legkomolyabb klubjai állnak sorban érte, az átigazolása legkésőbb a nyáron bekövetkezik" - Tóth Alex ügynöke, Papp Bence a Mandinernek.