A legutóbb bronzérmes RB Leipzig 3-1-es győzelmet aratott a Mönchengladbach vendégeként a német labdarúgó-bajnokság harmadik fordulójának pénteki nyitómérkőzésén, így továbbra is százszázalékos.
Mönchengladbach-RB Leipzig 1-3 (Embolo 90., ill. Werner 38., 47., 94.)
A lipcseieknél a magyar válogatott Gulácsi Péter és Willi Orbán is végigjátszotta a találkozót, melynek hőse a mesterhármast szerző Timo Werner volt. (MTI)
Összefoglaló
Szombaton játsszák
15.30: Bayern München-Mainz
15.30: Freiburg-Köln
15.30: Leverkusen-Hoffenheim
15.30: Schalke-Hertha
15.30: Wolfsburg-Paderborn
18.30: Union Berlin-Dortmund
Vasárnap játsszák
15.30: Werder Bremen-Augsburg
18.00: Eintracht Frankfurt-Düsseldorf
Olvastad már?
Légiósok: Bese végig vezér volt, csapata sorozatban negyedik győzelmével az élre ugrott – videó
Bese Barnabásék az idegenben aratott háromgólos győzelmüknek köszönhetően az első helyre ugrottak a tabellán a francia másodvonalban.
Elolvasom
Átigazolások
ZTE
Az új edző
A Sportingnál és a Sahtar Donyecknél is megfordult Filipe Celikkaya lett a ZTE vezetőedzője.
DVTK
Vallejo távozott
Közös megegyezéssel szerződést bontott a DVTK és Alexander Vallejo.
Sepsi
Keita érkezett
Az elefántcsontparti Aboubakar Keita Sepsiszentgyörgyön folytatja pályafutását. A 28 éves védekező középpályás 1+1 évre kötelezte el magát. Korábban a DVTK, a Nyíregyháza és az Újpest játékosa is volt.