Gyász: Vb-t és Eb-t is nyert a német foci elhunyt legendája

Hetvenhét éves korában elhunyt Jürgen Grabowski, a németek világ- és Európa-bajnok futball-legendája.
Dudás Gábor 2022. március 11., péntek 15:01
Hetvenhét éves korában elhunyt Jürgen Grabowski, a németek világ- és Európa-bajnok futball-legendája.
Szerző: Dudás Gábor 2022. március 11., péntek 15:01

Az egyik wiesbadeni kórházban elhunyt támadó középpályás 44-szer szerepelt a nyugatnémet válogatottban, és ötször volt eredményes. Pályafutása csúcsaként 1972-ben Európa-, 1974-ben pedig világbajnok lett.

Klubszinten mindvégig az Eintracht Frankfurtot erősítette, 1965 és 1980 között 441 mérkőzésen 109 gólt szerzett a piros-fekete-fehéreknél. Pályafutásának a később szintén világbajnok Lothar Matthäus durva belépője vetett véget. (MTI)

Átigazolások
MTK Budapest
Hegyi Krisztián
Az MTK-t erősíti tavasszal Hegyi Krisztián, a Premier League-ben szereplő West Ham United kapusa kölcsönben érkezik a kék-fehérekhez.
Fradi
Varga Barnabás
Közel kétmilliárd forint érkezhetne a magyar klubhoz.
AEK Athén
Varga Barnabás
A sport24.gr görög lap tegnap esti cikke szerint az AEK Athén továbbra is hajt Varga Barnabásra, aki az elsőszámú célpont a támadósorba.
Tovább az összes átigazoláshoz