Husztiék nagy skalpot gyűjtöttek be, Gulácsiék simán nyertek - eredmények

A Bundesliga harmadik fordulójának szombat délutáni meccsein három magyar lépett pályára, ők örülhettek, Kleinheisler viszont a kispadról nézhette, ahogy csapatát kiüti a Dortmund.
Csakfoci Admin 2016. szeptember 17., szombat 15:29
Szerző: Csakfoci Admin 2016. szeptember 17., szombat 15:29

A Bayern megszenvedett az Ingolstadt ellen, bár a vége 3-1 lett, az 50. percben szerezte csak meg a vezetést a bajor csapat, korábban az Ingolstadt is vezetett, a félidő 1-1 volt. Kleinheisler László nem lépett pályára a Darmstadtban, a csapatot a Dortmund simán kiütötte. Gulácsi Péter ezúttal sem kapott gólt, 4-0-ra nyert Hamburgban a RB Leipzig. Huszti Szabolcs is örülhet, 2-1-re győzte le a Leverkusent a Frankfurt, a vendégeknél Chicarito a 89. percben hibázott büntetőt. Szalai Ádám 11 percet kapott a Hoffenheimben, a csapat 0-0-t játszott a Wolfsburggal.

Bayern München - Ingolstadt 3-1 (Lewandowski 12., Alonso 50., Rafinha 84. ill. Lezcano 8.)

Hoffenheim - Wolfsburg 0-0

Frankfurt - Leverkusen 2-1 (Meier 53., Fabian 79. ill. Chicharito 60.)

Dortmund - Darmstadt 6-0 (Castro 7., 78., Ramos 48., Pulisic 54., Rode 84. Mor 88.)

Hamburg - Leipzig 0-4 (Forsberg 66., Werner 72., 77., Selke 92.)