Meghosszabbította a szerződését Joachim Löw, a világbajnok német labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányának előző megállapodása a 2018-as oroszországi vb végéig szólt.
Az 56 éves Löw 2004-ben érkezett a csapathoz Jürgen Klinsmann másodedzőjeként, majd a kapitány 2006-os távozása után ő vette át a válogatott irányítását. Azóta 141 mérkőzésen ült a kispadon, és 2020-ig minden bizonnyal megdönti Sepp Herberger 167 meccses német rekordját, aki az 1954-es vb-döntőben az Aranycsapatot legyőző válogatottat vezette.
Löwnek 94 győztes meccse van a csapattal, ez német rekord. (MTI)
Átigazolások
Vasas
Ketten bontottak
Távozott a Vasas csapatától Bánfalvi Gergő és Horváth Szabolcs, miután az angyalföldiek közös megegyezéssel szerződést bontottak a két játékossal.
ZTE
4 profi
A ZTE négy utánpótlás-tehetség számára is profi szerződést kínált: Nagy Ákos, Rózsa Máté, Takács Mátyás és Vert Bence írt alá.
Vasas
U-válogatott tehetséggel erősítettek
Utánpótlás-válogatott tehetséggel erősített a Vasas: a 17 éves középpályás, Serucza Márk a DVSC Labdarúgó Akadémiáról érkezik a Kubala Akadémiára.