Német Kupa: Dárdaiék dráma után jutottak tovább

Este három mérkőzésre került sor a Német Kupában, Dárdai Pál csapata, a Hertha is pályára lépett.
Csakfoci Admin 2016. augusztus 21., vasárnap 19:35
Szerző: Csakfoci Admin 2016. augusztus 21., vasárnap 19:35

Nagyon megizzasztotta harmadosztályú ellenfele a Herthát. Az első félidőben nem született gól, kiegyenlített játék zajlott, sok volt a szabálytalanság. Aztán az 51. percben megszerezte a vezetést a Regensburg, és egészen a 84. percig őrizték előnyüket, ekkor egyenlített a Hertha.

Fordítani már nem tudott a fővárosi csapat, és a hosszabbítás sem hozott gólt, így jöttek a büntetők.

Az első hármat mindkét csapat belőtte, aztán a hazaiak hibáztak, Kalou pedig eldöntötte a továbbjutást. Érződött a nagy tét a Hertha számára, Dárdai Pál nem is merte nézni a tizenegyeseket, a mindent eldöntő büntetőt is háttal "nézte" a mester.

{div class:widget-box}{module Lájkolj minket!}{/div}Német Kupa, esti eredmények:

Lotte - Werder Bremen 2-1

Magdeburg - Frankfurt 1-1, büntetőkkel 3-4, Huszti Szabolcs értékesítette a maga büntetőjét.

Norderstedt - Fürth 1-4

Unterhaching - Mainz 3-3, büntetőkkel 3-4

Walldorf - Bochum 4-3, hosszabbítás után