Hihetetlen Hertha-feltámadás a Bayern ellen – videó

2-0-ra is vezetett a Carlo Ancelottit a héten leváltó Bayern München a berlini Olimpiai Stadionban, miközben a Herthának előbb megítélt, majd a videóbíró döntése alapján elvett egy 11-est a játékvezető.
Dudás Gábor 2017. október 1., vasárnap 17:38
Szerző: Dudás Gábor 2017. október 1., vasárnap 17:38

TABELLA: A német bajnokság állása itt!

Így sem adta fel azonban Dárdai Pál csapata, két perccel a második bajor gól után szépített, majd újabb öt perc elteltével döntetlenre mentette az elúszini látszó Bundesliga-bajnokit.

Bundesliga, 7. forduló:

Hertha BSC – Bayern München 2-2 (Duda 51., Kalou 56., ill. Hummels 10., Lewandowski 49.)

Freiburg – Hoffenheim 3-2 (Niederlechner 15., Söyüncü 19., Stenzel 87. ill. Hack 14., Schuster 91. – öngól)

18:00: 1. FC Köln – RB Leipzig