Utánpótlásedző és koordinátor lesz a Hertha BSC-nél Dárdai Pál, a klub korábbi labdarúgója és vezetőedzője.
A német Kicker magazin szerdai híradása szerint a 44 éves szakember kettős feladatot kap a következő szezonban: átveszi az U16-os csapat irányítását, emellett a fiatalabb korosztályok átmenetéért lesz felelős a felsőbb évfolyamokba. Dárdai három fia közül a 21 éves Pál, a 18 éves Márton és a 14 éves Bence is a berliniek kötelékében futballozik.
A magyar válogatott korábbi szövetségi kapitánya tavaly nyáron, négy és fél év után távozott a klub vezetőedzői posztjáról. Azóta nem vállalt más megbízatást, novemberben visszautasította az 1. FC Köln ajánlatát. (MTI)
Átigazolások
Légiósok
Gazdag távozott
A Columbus Crew bejelentette, hogy közös megegyezéssel szerződést bontottak Gazdag Dániellel. A magyar támadó maradhat az MLS-ben.
Ferencváros
Támadó érkezett
Veljko Birmancevic személyében 17-szeres szerb válogatott támadót szerzett meg a Ferencváros a Sparta Praha csapatától.
Paks
A Viditől igazoltak
A Paksi FC és az NB II-es Videoton FC megegyezett a 22 éves szélső, Simut Márió átigazolásáról.