Dárdai: "Nem érdekel a pénz" - ezért utasította vissza az egyik milliós ajánlatot

Dárdai Pál kijelentette, nem a pénz motiválja, amikor mérlegel egy labdarúgóedzői állásajánlatot.
Csakfoci Admin 2020. július 21., kedd 18:25
Dárdai Pál kijelentette, nem a pénz motiválja, amikor mérlegel egy labdarúgóedzői állásajánlatot.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. július 21., kedd 18:25

- Nem érdekel a pénz. Ha az motiválna, tavaly elfogadom az egyik külföldi ajánlatot, és milliókat kerestem volna. Számomra a szórakozás és az öröm nélkülözhetetlen - nyilatkozta a Bild című német napilapban a 44 éves Dárdai, aki 2015 februárjától 2019 júniusáig a Hertha BSC felnőtt csapatát irányította, jelenleg pedig - ahogy korábban is - a berlini klub utánpótlásában tevékenykedik.

A magyar válogatott korábbi szövetségi kapitánya arról is beszélt, hogy voltak komoly ajánlatai Németországból, de egyik lehetőség kapcsán sem érezte, hogy tökéletesen illik hozzá, "és ha nincs ilyen érzésem, jobb, ha hagyom".

Hangsúlyozta, nem számít, hogy gyermekekkel vagy tapasztalt futballistákkal kell dolgoznia, a lényeg, hogy elősegítse a fejlődésüket, márpedig ez a fiatalok esetében egy kicsit könnyebb, hiszen ők a csúcsra törekszenek, kíváncsiak, és képesek tanulni, a felnőtteket viszont nehezebb meggyőzni. (MTI)

Olvastad már?
Dárdai: "Nagyon komoly felkéréseim voltak" – a legszebb dolog az utánpótlásban dolgozni
Dárdai Pál elmondása szerint az elmúlt egy évben nagyon komoly felkérései voltak. Úgy gondolja, a felesleges stressz nem hiányzik neki, ami a vezetőedzőséggel jár, számára a legszebb dolog, hogy az utánpótlásban dolgozhat.
Elolvasom
Átigazolások
Mezőkövesd
Szerződést hosszabbítottak kapusukkal
Hivatalos honlapján jelentette be az NB II-ben szereplő Mezőkövesd, hogy 2028-ig szerződést hosszabbított Deczki Máté, aki az idei szezonban alapembere Csertői Aurél csapatának.
Szentlőrinc
Megvan az edző!
A Csakfoci korábbi hírének megfelelően Visinka Ede lett az NB II-ben szereplő Szentlőrinc edzője.
Újpest
A száműzött Bukarestben?
A fegyelmi okok miatt a keretből kizárt André Duarte előtt megnyílhat az út Bukarestbe.
Tovább az összes átigazoláshoz