Bundesliga: Megszakadt Dárdaiék rossz sorozata, a Bayern hozta a kötelezőt Dollék ellen - eredmények

A Bundesliga 32. fordulójában a Dárdai Pál irányította Hertha BSC hét meccs után nyerni tudott, és ezúttal 3-1-re legyőzte a Stuttgartot. A Bayern München pedig szintén hazai pályán 3-1-re nyert Thomas Doll Hannoverje ellen. Szalai Ádám 85 percig volt pályán a Hoffenheimben, amely 2-2-es döntetlent játszott a Mönchengladbach vendégeként.
Csakfoci Admin 2019. május 4., szombat 17:47
Szerző: Csakfoci Admin 2019. május 4., szombat 17:47

A Dárdai Pál által irányított Hertha BSC hazai pályán fogadta a Stuttgartot a Bundesliga 32. fordulójában. A berliniek a fordulót megelőzően két gól nélküli meccset játszottak, valamint ötször szenvedtek vereséget.

A mérkőzés első félidő hajrájában a Hertha nyomott, aminek meg lett az eredménye: előbb Ibisevic, majd a hosszabbításban Duda is betalált a Stuttgartnak (2-0).

Fordulás után a 67. percben Kalou is eredményes volt (3-0), majd három perccel később még Gomez szépített, amivel kialakult a 3-1-es végeredmény, és a berliniek megszakították a hét meccs óta tartó sorozatukat.