Fotó: twitter.com/HerthaBSC

Bundesliga: Dárdainak továbbra sem megy a mumusnál - lenullázták a Herthát

Zsinórban a harmadik győzelmét már nem sikerült bezsebelnie a berlinieknek, akiket a Hoffenheim fektetett két vállra.
Nyikes Zoltán 2021. október 29., péntek 22:47
Fotó: twitter.com/HerthaBSC
Zsinórban a harmadik győzelmét már nem sikerült bezsebelnie a berlinieknek, akiket a Hoffenheim fektetett két vállra.
Szerző: Nyikes Zoltán 2021. október 29., péntek 22:47

Dárdai Pál vezetőedző csapata, a Hertha BSC 2-0-ra kikapott a Hoffenheim vendégeként a német labdarúgó-bajnokság tizedik fordulójának péntek esti nyitómérkőzésén. A hazaiak már az első félidőben beállították a végeredményt, ráadásul a meccs utolsó negyedórájában a fővárosiak emberhátrányban futballoztak.

Érdekesség, hogy Dárdai az edzői karrierje során most irányította a Herthát idegenben hetedjére a Hoffenheim otthonában, és még egyszer sem sikerült nyernie ott, a mérlege mindösszesen csak egy pont, még 2017-ből.

Bundesliga, 10. forduló:

TSG 1899 Hoffenheim-Hertha BSC 2-0 (Kramaric 19., Rudy 36.)
Kiállítva: Boyata (76. - Hertha)

szombaton játsszák:
Arminia Bielefeld-FSV Mainz 05 15.30
Borussia Dortmund-1. FC Köln 15.30
SC Freiburg-Greuther Fürth 15.30
Bayer Leverkusen-VfL Wolfsburg 15.30
Union Berlin-Bayern München 15.30
Eintracht Frankfurt-RB Leipzig 18.30

vasárnap játsszák:
FC Augsburg-VfB Stuttgart 15.30
Borussia Mönchengladbach-VfL Bochum 17.30

Átigazolások
Ferencváros
Owusunak új klubja lett
A nigériai Owusu Kwabena a török másodosztályú Sakaryaspor játékosa lett. A háromszoros magyar bajnok támadóval még tavaly júniusban bontott szerződést a Ferencváros.
DVSC
Erősítés várható
Bogdán Ádám sportigazgató elárulta, hogy egy játékos érkezése még várható a debrecenieknél a mostani átigazolási időszakban.
Loki
Kölcsönben a támadó
Június 30-ig kölcsönben a szerb első osztályú OFK Beograd együttesénél folytatja pályafutását a DVSC elefántcsontparti támadója, Yacouba Silue, a megállapodás vételi opciót is tartalmaz.
Tovább az összes átigazoláshoz