Hatalmas villámlás szakította félbe Szalaiék meccsét

A magyar támadó már a pályán volt a Hoffenheimben.
admin 2016. július 27., szerda 18:05
A magyar támadó már a pályán volt a Hoffenheimben.
Szerző: admin 2016. július 27., szerda 18:05
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Bundesligában szereplő Hoffenheim a török Besiktassal találkozott felkészülési mérkőzésen. Az első félidőben gyakorlatilag semmi nem történt, gól sem született, aztán a szünetben egyrészt beállt Szalai Ádám a német csapatba, másrészt kitört a vihar.

Még 10 perce sem ment a második játékrész, amikor hatalmasat villámlott, a játékvezető pedig azonnal félbeszakította a mérkőzést és nem sokkal később úgy döntött: az ítéletidő miatt nem is folytatódhat a találkozó.

 

Átigazolások
ZTE
Csonka maradna
"Bízom benne, még nem beszéltem a vezetőséggel" - a zalaegerszegi Csonka András arról, hogy ő marad-e csapatánál a nyár végét követően is. (M4 Sport)
Újpest
A "legenda" kérői
Arijan Ademi egy év után távozhat Újpestről, és könnyen lehet, hogy visszatér a horvát élvonalba.
ZTE
Szendrei távozóban
Szendrei Norbert kikerült a ZTE keretéből, miközben sajtóhírek szerint Újpesten folytathatja pályafutását.
Tovább az összes átigazoláshoz