Gulácsiék hazai pályán győztek, óriási gólt kapott - videó

Az Augsburg legyőzésével már harmadik a Lipcse.
admin 2016. szeptember 30., péntek 20:16
Szerző: admin 2016. szeptember 30., péntek 20:16

A Bundesliga pénteki találkozóján Gulácsi Péterrel a kapujában lépett pályára az RB Leipzig, a magyar válogatott kapus ugyan nem hozta kapott gól nélkül a meccset, de csapatával három pontnak örühetett.

Gyors gólváltással kezdtek a csapatok, (a magyar kapus hálójában egy bombagól kötött ki), az első negyedóra végén már 1-1 állt az eredményjelzőn, a hazaiak a második félidő elején Poulsen révén döntötték el a meccs sorsát.

RB Leipzig - Augsburg 2-1 (Forsberg 11., Poulsen 52., ill. Ji-Dong Woon 14.)

Szabó Bálint
A csakfoci.hu úgy tudja, hogy Szabó Bálint neve is ott van a kiszemeltek listáján a negyedik kerületieknél.
Távozik az EL-győztes játékos
A spanyol Jairo Sampeiro azt sem zárja ki, hogy Magyarországon folytatja pályafutását.