Gulácsiék csodája tovább tart: Ragadnak a Bayernre - videó

Ismét győzött és 10 fordulót követően továbbra is veretlen a Bundesligában az újonc RB Leipzig, amely kapujában Gulácsi Péterrel verte 3-1-re a Mainzot.
Dudás Gábor 2016. november 6., vasárnap 16:30
Ismét győzött és 10 fordulót követően továbbra is veretlen a Bundesligában az újonc RB Leipzig, amely kapujában Gulácsi Péterrel verte 3-1-re a Mainzot.
Szerző: Dudás Gábor 2016. november 6., vasárnap 16:30

TABELLA: A Bundesliga állása itt - kattints!

 

A lipcseiek csak rosszabb gólkülönbséggel szorulnak a listavezető Bayern München mögé. A magyar kapus a kapott gólról nem tehetett. Az RBL másik magyarja, Kalmár Zsolt nem szerepelt ezúttal sem a meccskeretben. 

A svéd Emil Forsberg gólt és gólpasszt is jegyzett a mérkőzésen, miközben Timo Werner duplázott a több mint 42 ezer szurkoló előtt megrendezett találkozón. Íme, az összefoglaló!

RB Leipzig - Mainz 3-1 (Werner 3., 44., Forsberg 21., ill. Bell 74.)

Átigazolások
ZTE
Újabb kiszemelt?
Az osztrák LASK amatőrcsapatánál szereplő, a harmadik vonalban 15 bajnokin 11 gólt és 7 gólpasszt jegyző Queyrell Tchicamboud edzett együtt a csapattal szerdán. (NSO)
Fradi
Keane még mindig képben
Gera Zoltán ex-csapattársa, a korábban a Tottenhamet is erősített Bobby Zamora kardoskodott Robbie Keane hosszú távú kinevezése mellett.
Gyirmót/Szeged
Pejovic átigazolt
A Gyirmót az utolsó pillanatban megvásárolta a Szeged tapasztalt belső védőjét, Pejovic Danilót.
Tovább az összes átigazoláshoz